O nas

Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi dla branż stoczniowej, offshore oraz oil and gas w trzech głównych dziedzinach – jako bezpośredni wykonawca usług związanych z wydobyciem ropy/gazu, obsługą platform i statków transportowych oraz budową wiatraków na morzu; zapewnienia wykwalifikowanych pracowników dla firm działających w ww. branżach (outsourcing/podwykonawstwo); szkolenia nowych pracowników i podnoszenia kwalifikacji aktualnie zatrudnionych osób.

Zgodnie z naszym mottem – WE MAKE THINGS DONE – jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej złożone projekty oraz zapewniać wykwalifikowane załogi specjalistów zaznajomionych z kulturą bezpieczeństwa pracy offshore w ramach podwykonawstwa.

Nasza wizja

Stworzenie rozbudowanej bazy wykwalifikowanych pracowników dla branż stoczniowej, offshore oraz oil and gas

Nasza misja

Integracja

Dbając o standardy jakości obsługi oraz rozwój linii biznesowych, w sposób indywidualny i elastyczny dopasowujemy działania do Twoich potrzeb.

Edukacja

Zrealizowaliśmy już wiele projektów offshore, zarówno jako kontraktor, jak i podwykonawca. Doskonale wiemy, jacy specjaliści są potrzebni na platformach, statkach czy przy budowie wiatraków morskich.

Rozwój

Zrealizowaliśmy już wiele projektów offshore, zarówno jako kontraktor, jak i podwykonawca. Doskonale wiemy, jacy specjaliści są potrzebni na platformach, statkach czy przy budowie wiatraków morskich.

W jakich branżach działamy

Stoczniowa

Realizacja projektów w branży stoczniowej wymaga doświadczonego personelu, który zdaje sobie sprawę z faktu iż wszelkie prace musza być wykonywane z dochowaniem najwyższej staranności i precyzji. Stawiamy przed wszystkim na wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie pracowników, zdajemy sobie sprawę z tego iż doświadczeni pracownicy to klucz do sukcesu naszej firmy.

Onshore

Praca przy projektach instalacjach energetycznych Onshore wymaga perfekcyjnego planowania oraz koordynacji prac zintegrowanych ze skoordynowanym łańcuchem dostaw, gdzie czas, dyscyplina i specjalizacja odgrywają kluczową rolę. W obecnych czasach, dobry kontraktor jest na wagę złota, nasza firma dokłada wszelkich starań, aby nadzorować i koordynować prace naszych pracowników w kooperacji z klientem i innymi wykonawcami, wszystko po to aby wspólnie zrealizować najbardziej ambitne projekty.

Offshore

Praca przy projektach Offshore wymaga specjalistycznego przeszkolenia pracowników w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby podjąć się kompetentnie realizacje nawet najbardziej ambitnych projektów realizowanych na morzu. Nasza firma podejmie się realizacji powierzonych zadań profesjonalnie i kompetentnie.

Oil and gas

W obecnej sytuacji na rynku energii oraz paliw, doświadczeni pracownicy zarówno platform wiertniczych, pól naftowych jak i rafinerii są na wagę złota. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest aby wszelkie prace odbywały się z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa, a pracownicy posiadali niezbędne doświadczenie oraz przeszkolenie, dlatego uważamy że nasza firma jest godnym zaufania partnerem dla firm z branży oil and gas.

Nasza oferta współpracy

Generalne wykonawstwo

Mamy własny zespół wykwalifikowanych pracowników będących specjalistami w różnych dziedzinach znajdujących zastosowanie podczas pracy w branży offshore. Pozwala nam to w pełni samodzielnie wykonywać wszelkie projekty związane z energetyką morską – zapewniamy m.in. kompleksową obsługę platform wiertniczych oraz budowę i serwisowanie morskich farm wiatrowych.

Podwykonawstwo

Oferujemy również możliwość uzupełnianie załóg platform i obsługujących ich statków jako podwykonawcy. To bardzo wygodne rozwiązanie dla głównych wykonawców, którzy nie dysponują własną załogą lub potrzebują tymczasowych uzupełnień. Dzięki outsourcingowi personelu można utrzymać ciągłość pracy platform, zabezpieczając się tym samym przed dotkliwymi stratami.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i kursy pozwalające zdobyć uprawnienia i certyfikaty umożliwiające pracę w branży offshore – zarówno dla naszych pracowników, jak i załóg naszych współpracowników. Cyklicznie organizujemy również szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz doszkalające pod kątem konkretnych projektów/technologii. Z nami uzyskasz pewność, że Twoja załoga jest doskonale przygotowana do pracy na morzu.

Wyślij nam swoje CV

Szukasz dobrze płatnej pracy i niestraszne Ci wyzwania branży offshore?
Prześlij nam swoje CV już dziś!

Wyślij CV

Skontaktuj się z nami

Jesteś wykwalifikowanym specjalistą i chcesz spróbować swoich sił w branży offshore? Praca na lądzie nie sprawia Ci już satysfakcji? Szukasz załogi na platformy wiertnicze lub obsługujące je statki? A może potrzebujesz inżynierów budujących wiatraki morskie? W każdym z tych przypadków możemy Ci pomóc! Skontaktuj się z nami, a my zapewnimy Ci pracę w branży offshore dostosowaną do Twoich umiejętności lub wykwalifikowany zespół fachowców, którego potrzebujesz.