Jak pracujemy

Poszukujesz wykonawcy dysponujących doświadczeniem w branży?
Zapraszamy do współpracy

Zwiększ z nami szanse
na wymarzoną pracę!

Zrealizuj z nami swoje projekty w branży Oli and Gas, Stoczniowej, Inżynierii lądowej i morskiej oraz Offshore i Onshorre.

Czym się zajmujemy

Zatrudnienie

Utrzymujemy stałą kadrę specjalistów przygotowanych do pracy w branży offshore, co pozwala nam samodzielnie realizować różne projekty i zapewniać pełną załogę platform/statków

Podwykonawstwo

W ramach umów outsourcingowych udostępniamy tymczasowo naszych pracowników innym firmom oraz pośredniczymy w zatrudnianiu specjalistów uzupełniających załogi naszych partnerów biznesowych.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia umożliwiające podjęcie pracy w branży offshore nowym kandydatom oraz kursy doszkalające/podnoszące kwalifikacje własnej kadry lub pracowników naszych partnerów biznesowych.

Najczęściej
zadawane pytania

Jakie są wymagania do pracy offshore?
+
Poza tym, czego wymaga dane stanowisko oraz wymienionymi wyżej umiejętnościami, każdy kandydat musi przejść podstawowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa życia i pracy na morzu - GWO Basic Safety Training wraz z Sea Survival, Advance Rescue Training i BOSIET – Basic Offshore Safety Induction and Emergency (ten ostatni jest wymagany, jeśli drogę na miejsce pracy pokonuje się helikopterem). Dodatkowo potrzebne będą także szkolenia konieczne do pracy w danym regionie morskim. Contract Service zapewnia je wszystkie.
W jakim modelu pracuje się offshore?
+
Zdecydowanie najczęściej harmonogram pracy opiera się na modelu „two weeks on, two weeks off”, czyli cyklicznie powtarzanych 2 tygodniach pracy na morzu i 2 tygodniach (płatnego) wolnego na lądzie. Mogą się jednak zdarzyć nawet miesięczne okresy pracy, zależnie od charakteru stanowiska i danego projektu. Pojedyncza zmiana trwa 12 godzin.
W jakim regionie morskim można pracować z Contract Service?
+
Praktycznie dowolnym - nasza firma może przygotować Cię do pracy w każdym regionie morskim, zależnie od danego projektu.
Ile można zarobić w offshore?
+
Z racji tego, że jest to praca w trudnych warunkach, można spodziewać się wysokich stawek rocznych. Oczywiście zarobki są uzależnione od danego stanowiska - przykładowo, osoby obsługujące kuchnię (pomoc kuchenna/kelnerzy) zarabiają rocznie minimum 55 tys. $, a wiertniczy przynajmniej 96 tys. $.
Czy branża offshore daje możliwość awansowania?
+
Ścieżka kariery w offshore jest jak najbardziej otwarta - jeśli tylko pracownik dysponuje odpowiednimi umiejętnościami miękkimi, może bez przeszkód piąć się po szczeblach kariery.